Про школу

Військова школа «Боривітер» створена в квітні 2022 року у відповідь на військове вторгнення рф. Наша місія: підтримувати Збройні Сили України у війні з росією шляхом надання інтенсивних та безоплатних курсів підготовки військовослужбовцям України, а також сприяння розвитку спроможності України самостійно надавати сучасний та ефективний військовий вишкіл за стандартами країн НАТО. Громадська організація «Військова школа «Боривітер» є неприбутковою організацією.

 

З початку існування школа розробила програми підготовки та навчила 21 900 військовослужбовців за різними напрямами, серед яких: застосування БпЛА різних типів у військових умовах, військове управління для командирів та штабів рівня батальйон/БТГр/полк, управління діями малих підрозділів, військова топографія, радіозв’язок, системи ситуаційної обізнаності, вивчення військового досвіду та інші.

 

Наші курси проводяться в інтересах військових формувань України, що безпосередньо виконують завдання в районах проведення бойових дій (ЗСУ, НГУ, ГУР МО, СБУ, ДПСУ, ТрО).

Ми у соціальних мережах
Питання та відповіді Публічний договір