Повернутись

FPV — малі ударні БпЛА

FPV (First Person View — дослівно «‎погляд від першої особи») дрони керуються через окуляри чи монітор, створюючи ілюзію власного польоту.

 

Курс розроблений для пілотів з метою навчання використанню ударних дронів (камікадзе) або скидачів з технологією FPV для виконання бойових завдань.

 

Навчальна аудиторія:
Курс призначений для офіцерів, сержантів, солдатів та військовослужбовців безпосередньо зацікавлених підрозділів, включаючи розвідку роти, батальйони, БрАГи, штаби розвідки, окремі підрозділи аеророзвідки та ССО.

FPV — малі ударні БпЛА

Програми підготовки

Використання FPV-дронів для виконання бойових задач
18-21 день

Тривалість навчання

Подати заявку

Курс складається з кількох етапів, включаючи наступне:

  • Теоретичний блок: надання загальних фундаментальних знань з таких тем, як БпЛА типу FPV, пілотування, будова, відмінності від класичних цивільних БпЛА, тактика застосування та фактори успішного виконання завдань.
  • Тренувальні польоти на симуляторах і тренажерах.
  • Практичне пілотування в ангарі або на вулиці на зменшених або захищених моделях FPV.
  • Практичне пілотування на вулиці ударними дронами або моделями, що наближені до них за тактико-технічними характеристиками.
  • Завершальний етап: іспит з теорії, іспит з пілотування та виконання залікового “бойового” завдання.

Навчання проводиться у групах, які складаються з екіпажів: пілоти і штурмани. При наборі груп перевага надається військовим із новостворених рот ударних БпЛА, які найближчим часом відправляються в зону бойових дій.

Після успішного завершення курсу пілоти отримують сертифікат.

Тривалість програми підготовки становить 18-21 день.

Ми у соціальних мережах
Питання та відповіді