Повернутись

Основи військового звʼязку

Навчаємо працювати із технічними засобами радіозвʼязку та радіомоніторингу, організовувати звʼязок у підрозділі, забезпечувати безпеку обміну інформацією, налаштовувати та здійснювати роботу постів радіомоніторингу мереж звʼязку противника, мінімізуючи ризики для особового складу ЗСУ. 


Ми навчаємо спеціалістів-звʼязківців та операторів радіомоніторингу самостійно розгортати системи зв’язку різних ланок управління, організовувати та забезпечувати роботу постів радіомоніторингу та усувати проблеми, які виникають при побудові цих систем. Основним принципом роботи військовослужбовців із радіообладнанням та технічними засобами звʼязку і моніторингу мереж є строге дотримання заходів безпеки під час виконання завдань. Ми навчаємо слухачів максимально зменшувати ризики виявлення противником наших позицій завдяки, зокрема, розумінню принципів роботи радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби, а також основам безпечної організації звʼязку в підрозділах ЗСУ.

Основи військового звʼязку

Програми підготовки

Основи військового звʼязку
12 днів

Тривалість програм підготовки

Подати заявку

Курс розроблений для спеціалістів зі звʼязку на різних рівнях підрозділів Збройних Сил України та інших структур сектору безпеки та оборони, а також представників інших військових спеціальностей, які здійснюють налаштування радіозв’язку.

Курс — інтенсивний та технічно-орієнтований. Теоретичні і практичні заняття побудовані так, щоб від базових тем — основ радіофізики, огляду матеріально-технічного та програмного забезпечення швидко перейти до організації звʼязку, виготовлення антенно-фідерних пристроїв, налаштування та шифрування радіостанцій, застосування усього функціонального спектру ретрансляторів, а також здійснення перехоплень аналогових та цифрових переговорів противника за допомогою SDR приймача.

Серед практичних навиків, які здобувають курсанти під час курсу — дії у разі відсутності звʼязку, створення засобів зв’язку з підручних матеріалів, збільшення дальності зв’язку, забезпечення секретності радіопереговорів та приховування зв’язку від противника.

Курс завершується іспитом, що складається із теоретичних завдань та виконання практичних вправ на полігоні.

Стандартна тривалість курсу — 12 днів.

Ми у соціальних мережах
Питання та відповіді