Повернутись

Психологічна підготовка та підтримка

Напрям “Психологічна підготовка та підтримка“ допомагає зберегти психічне здоров’я учасників бойових дій та покращити їхню емоційно-вольову стійкість.

 

Надаємо підтримку за двома програмами:

  • Заняття з психоемоційного відновлення;
  • Індивідуальні консультації для учасників бойових дій.

Психологічна підготовка та підтримка

Програми

Заняття з психоемоційного відновлення
3-6 годин

Тривалість заняття

Подати заявку

Мета: збереження та покращення психічного здоров’я; профілактика та превенція розладів адаптації, стресових і тривожних розладів; гармонізація психоемоційного стану, зняття перевтоми, внутрішнього напруження та негативних наслідків участі у бойових діях.

На цих заняттях учасники бойових дій отримають знання про біологію та нейрофізіологію стресу, навчаться технікам саморегуляції, вправам з м’язової релаксації та саморегуляції, а також дихальним вправам для зняття м’язової напруги.

Кількість місць у групі: від 12 до 30 учасників бойових дій. 

Тривалість: 3-6 академічних годин.

 

Індивідуальне психологічне консультування
20-60 хвилин

Приватна розмова

Подати заявку

Мета: усвідомлення проблеми й знаходження шляхів її розв’язання чи зміни ставлення до неї, надання допомоги у прийнятті усвідомлених рішень та оцінці власних психологічних ресурсів для зміни поведінки. Розвиток відповідальності за власну поведінку та самосвідомості, підвищення стресостійкості та психологічної культури, а також виявлення випадків психічних розладів, як-то ПТСР, ризиків самоушкодження або суїциду.

Формат: конфіденційна розмова психолога та учасника бойових дій. 

Тривалість: 20-60 хвилин.

Ми у соціальних мережах
Питання та відповіді