Повернутись

Системи управління боєм

Системи управління боєм — напрям підготовки, який допомагає військовослужбовцям освоїти системи збору, обробки та відображення інформації про ворожі сили, координації сил оборони офлайн або онлайн, а також забезпечення ситуаційної обізнаності. Все це дає можливість підвищити ефективність управління діями підрозділів при веденні бойових дій. Ми навчаємо застосуванню найбільш поширених у Збройних Силах України автоматизованих систем управління, серед яких «Кропива»‎, «FireFly», «Delta», «Термінал».

 

Співпрацюючи з розробниками програмного забезпечення, школа слідкує за оновленнями і впроваджує їх у програми підготовки. Ми також виступаємо для розробників майданчиком для тестування нового програмного забезпечення. 

Системи управління боєм

Програми підготовки

Базовий курс із Системи управління боєм "Кропива + FireFly”
1 день

Тривалість програм підготовки

Подати заявку

Це — короткий інтенсивний курс, який навчає встановленню, роботі з функціоналом та практичному застосуванню системи ситуаційної обізнаності «Кропива», а також «FireFly» при застосуванні БпЛА для цілей аеророзвідки і коригування вогню артилерії. 

Курс особливо актуальний для військовослужбовців тактичної ланки управління сухопутних підрозділів, артилерійських підрозділів Збройних Сил та Національної гвардії України, а також всіх, хто використовує «Кропиву» в ході виконання завдань за призначенням. 

В програмі підготовки: 

  • надання доступу до детальної картографічної інформації в режимі офлайн, без доступу до зовнішніх мереж зв’язку; 
  • нанесення бойової обстановки та розвідданих щодо цілей противника на карту місцевості; 
  • здійснення розрахунків установок для стрільби артилерійських підрозділів; 
  • здійснення розрахунків топогеодезичної прив’язки, у тому числі з урахуванням показників супутникової навігаційної системи та/або інших геодезичних приладів тощо.

Система «Кропива» є програмним продуктом Армії SOS, який розроблений для планування, розрахунків та орієнтування, підвищенні ефективності роботи артилерії.  

Курс — одноденний, а основи застосування системи «Кропива» інтегровані у базовий курс «Військова топографія», а також курс «Використання цивільних БпЛА мультироторного типу у військових умовах».

Ми у соціальних мережах
Питання та відповіді