Повернутись

БпЛА літакового типу

Один із найбільш актуальних та складних напрямів підготовки аеророзвідників підрозділів ЗСУ та інших оборонних формувань. Навчаємо застосовувати «крила» українських та іноземних виробників для розвідки та пошуку цілей, наведення та коригування вогню артилерійських підрозділів, забезпечення ситуаційної обізнаності штабів розвідки підрозділів, а також для ураження захищених та важкодоступних точкових цілей високого пріоритету. 

 

Мета напряму — створити додаткове джерело комплектування підрозділів ЗСУ універсальними екіпажами підготовлених зовнішніх пілотів та операторів наземних станцій керування для управління БПЛА літакового типу та VTOL, що додатково дозволить знизити навантаження на діючі навчальні центри ЗСУ.

БпЛА літакового типу

Програми підготовки

Основи використання БпЛА літакового типу у військових умовах
14 днів

Тривалість програм підготовки

Подати заявку

Курс націлений на офіцерів та сержантів, солдатів, військовослужбовців безпосередньо зацікавлених підрозділів (розрахунків мінометів та гармат, реактивної артилерії та ракетних військ), розвідки роти, батальйону, БрАГів, штабів розвідки, окремих підрозділів аеророзвідки та ситуаційних центрів.

Навчальна програма курсу охоплює пʼять етапів підготовки екіпажів аеророзвідки: 

  • надання загальних теоретичних знань щодо БпЛА літакового типу, пілотування, операторської діяльності, чинників, що впливають на політ, тощо;
  • тренувальні польоти на симуляторах і тренажерах;
  • практичне пілотування та операторська діяльність на спрощених моделях;
  • практичне пілотування та операторська діяльність на БпЛА літакового типу та VTOL;
  • іспит з теорії, іспит з пілотування, іспит з операторської діяльності. 

Універсальність програми підготовки дозволяє випускникам набути основних базових знань, вмінь та навичок, завдяки яким вони зможуть за мінімальні терміни пройти допідготовку для переходу на пілотування будь-якого борту БпЛА літакового типу українських чи іноземних виробників. 

Стандартна тривалість курсу — 14+ днів.

Ми у соціальних мережах
Питання та відповіді