Повернутись

БпЛА мультироторного типу

Напрям охоплює навчання військовослужбовців з безпечного та дієвого використання всіх доступних в Україні «цивільних» дронів у бойових умовах. З початку повномасштабної війни застосування таких БпЛА для виконання бойових задач (аеророзвідки/коригування артилерії/скидання) дуже швидко стало невідʼємною спроможністю Сил Оборони. Враховуючи інноваційність та високу динаміку технологічного розвитку у цій сфері, школа методично підходить до розробки програм підготовки і постійно оновлює наповнення курсів на основі актуального досвіду застосування БпЛА на фронті. Ми навчаємо операторів ЗСУ, ТрО, НГУ, Національної поліції, ГУР МО, СБУ, ДСНС, ДПСУ та інших оборонних структур.  


Навчання сприяє запобіганню випадковим втра
там техніки, а головне — втратам життя військовослужбовців. Завдяки дотриманню правил безпеки застосування дронів, правильного заходу та виходу з бойових позицій, скоординованій роботі пілота й оператора та швидкому відстежуванню дій та переміщень ворога.  


Напрям складається із двох курсів підготовки: 

  • Використання цивільних БпЛА мультироторного типу у військових умовах 
  • Використання DJI Matrice у військових умовах

БпЛА мультироторного типу

Програми підготовки

Використання цивільних БпЛА мультироторного типу у військових умовах
7 днів

Тривалість програм підготовки

Подати заявку

Курс розроблений для військових пілотів і операторів/штурманів квадрокоптерів всіх моделей виробників DJI, Autel, Yuneec, Parrot, Skydio та інших безпілотників, якими користуються військовослужбовці для виконання бойових завдань: аеророзвідка, коригування вогню артилерії та скидання.  

Програма підготовки розроблена так, щоб навчати і тих, хто ще не має досвіду пілотування, і тих, хто бажає підвищити кваліфікацію та дізнатися про останні оновлення в цьому напрямку. Курс дає можливість освоїти налаштування та функціонал дронів, захист пристрою і кібербезпеку, вивчити принципи аеророзвідки, взаємодії із артилерією, скидання з дронів, пошуку поранених, допомоги саперам, документування наслідків/злочинів війни. Завдяки цьому курс є актуальним для операторів дронів усіх структур системи оборони і безпеки України. 

Рівень складності завдань, які виконують курсанти під час практичних занять, зростає із кожним днем — від базового пілотажного комплексу до відпрацювання бойових сценаріїв з симуляцією нападу противника. Програма підготовки — гнучка, наші інструктори легко адаптовують її під потреби цільової аудиторії.   

В програму підготовки інтегровані системи ситуаційної обізнаності, зокрема найбільш затребувана у ЗСУ — розробка Армії SOS «Кропива», а також «FireFly», «Дельта» тощо. Завдяки сучасному програмному забезпеченню підвищується ефективність взаємодії та координації підрозділів під час виконання завдань, зростає швидкість і влучність ураження цілей вогнем артилерії. Додатково система «Кропива» допомагає орієнтуватися на місцевості, а під час польоту — слідкувати за роботою допоміжних систем типу Starlink.

Стандартна тривалість курсу — 7 днів.

Використання DJI Matrice у військових умовах
4 дні

Тривалість програм підготовки

Подати заявку

Це — інтенсивний та поглиблений курс, розроблений для військових пілотів та операторів дронів, які вже мають досвід керування БпЛА мультироторного типу. Обовʼязковою умовою навчання на цьому курсі є наявність дрона та успішне проходження нашого базового курсу із застосування БпЛА мультироторного типу або попередній досвід пілотування у бойових умовах. 

Мета цього курсу: підготувати операторів дронів до застосування DJI Matrice RTK для виконання бойових задач — здійснення аеророзвідки та коригування вогню артилерії, а також зменшити втрати техніки та головне — зберегти життя українських військовослужбовців. 

Перевагами використання цього дрону є:

  • можливість коригувати артилерію на відстані до 20 км завдяки потужним технічним характеристикам дрону, зокрема камери;
  • підвищена безпека екіпажів під час виконання завдань з позицій, які знаходяться на більшій відстані від противника.

Стандартна тривалість курсу — 4 дні. 

Ми у соціальних мережах
Питання та відповіді