Повернутись

БпЛА мультироторного типу

Напрям охоплює навчання військовослужбовців з безпечного та дієвого використання всіх доступних в Україні «цивільних» дронів у бойових умовах. З початку повномасштабної війни застосування таких БпЛА для виконання бойових задач (аеророзвідки/коригування/скидання) дуже швидко стало невідʼємною спроможністю Сил Оборони. Враховуючи інноваційність та високу динаміку технологічного розвитку у цій сфері, школа методично підходить до розробки програм підготовки і постійно оновлює наповнення курсів на основі актуального досвіду застосування БпЛА на фронті. Ми навчаємо операторів ЗСУ, ТрО, НГУ, Національної поліції, ГУР МО, СБУ, ДСНС, ДПСУ та інших оборонних структур.  


Курсанти, які успішно завершують навчання, отримують більше інструментів для успішного та безпечного виконання поставлених задач. Військовослужбовці отримують всі необхідні знання, навички та можливості відпрацювання, які важливі для роботи в бойових умовах.  


Напрям складається із трьох курсів підготовки: 

  • Використання цивільних БпЛА мультироторного типу у військових умовах – базовий курс оператора (7-8 днів) 
  • Використання цивільних БпЛА мультироторного типу у військових умовах – курс поглибленого рівня (10 днів)
  • Використання DJI Matrice у військових умовах

БпЛА мультироторного типу

Програми підготовки

Використання цивільних БпЛА мультироторного типу у військових умовах – базовий курс оператора
7 (8) днів

Тривалість програм підготовки

Подати заявку

Курс розроблений для військових пілотів і операторів/штурманів коптерів всіх моделей виробників: DJI, Autel, Yuneec, Parrot, Skydio та інших безпілотників, якими користуються військовослужбовці для виконання бойових завдань: аеророзвідка, коригування вогню артилерії, скидання тощо.  

Програма підготовки розроблена так, щоб навчати тих, хто ще не має досвіду пілотування, і тих, хто бажає підвищити кваліфікацію та дізнатися про останні оновлення в цьому напрямку. Курс дає можливість освоїти налаштування та функціонал дронів, захист пристрою і кібербезпеку, вивчити принципи аеророзвідки, взаємодії з артилерією, скидання з дронів, пошуку поранених, допомоги саперам, документування наслідків/злочинів війни. Завдяки цьому курс є актуальним для операторів дронів усіх структур системи Сил безпеки і оборони України. 

Рівень складності завдань, які виконують курсанти під час практичних занять, зростає із кожним днем — від базового пілотажного комплексу до відпрацювання бойових сценаріїв з симуляцією нападу противника. Програма підготовки — гнучка, наші інструктори оновлюють і адаптують її під потреби цільової аудиторії.   

В програму підготовки інтегровані системи ситуаційної обізнаності, зокрема «Кропива», «Дельта» тощо. Завдяки сучасному програмному забезпеченню підвищується ефективність взаємодії та координації підрозділів під час виконання завдань, зростає швидкість і влучність ураження цілей вогнем артилерії.

Стандартна тривалість курсу — 7 (8) днів.

Використання цивільних БпЛА мультироторного типу у військових умовах – курс поглибленого рівня
10 днів

Тривалість програм підготовки

Подати заявку

Крім підготовки базового рівня, поглиблена програма включає в себе додаткові лекційні та практичні заняття, відпрацювання у складі екіпажів, ознайомчі польоти з використанням дронів серії Matrice, Autel 4T, вантажних дронів, роботу з навісним обладнанням, тощо.

Стандартна тривалість курсу — 10 робочих днів.

Використання DJI Matrice у військових умовах
4 дні

Тривалість програм підготовки

Подати заявку

Інтенсивний та поглиблений курс, розроблений для військових пілотів та операторів дронів, які вже мають досвід керування БпЛА мультироторного типу. Обовʼязковою умовою навчання на цьому курсі є наявність дрона та успішне проходження базового/поглибленого курсу застосування БпЛА мультироторного типу або попередній досвід пілотування у бойових умовах. 

Мета курсу: підготувати операторів дронів до застосування DJI Matrice для виконання бойових задач — здійснення аеророзвідки та коригування вогню артилерії. 

Перевагами використання цього дрону є:

  • можливість коригувати артилерію на відстані до 20 км завдяки потужним технічним характеристикам дрона, зокрема камери;
  • підвищена безпека екіпажів під час виконання завдань з позицій, які знаходяться на більшій відстані від противника.

Стандартна тривалість курсу — 4 дні. 

Ми у соціальних мережах
Питання та відповіді